The Rani Hotel & Spa

The Rani Hotel & Spa is een fijne, middenklasse optie in Kuta, Bali. De 55 kamers liggen rondom het zwembad, waar u een verfrissende duik kunt nemen. Het strand (Segara) bevindt zich op ca. 15-20 minuutjes lopen. Diverse winkels / shoppingmalls liggen voor de deur. Voor de kamers heeft u keuze uit een 'deluxe room' (met of zonder 'pool access') of een 'suite room'. Elke kamer is ruim, elegant ingericht met moderne voorzieningen en Balinese accenten. In het Kenanga Restaurant & Bar kunt u genieten van een uitgebreid buffetontbijt, à la carte Aziatische en continentale gerechten, evenals lokale favorieten voor lunch en diner. Voor ultieme ontspanning biedt Aroma Massage & Spa een scala aan behandelingen. The Rani Hotel & Spa is vooral een goede keuze voor koppels.

Waarom met Pangea Travel naar Indonesië?

  • Veel kennis in huis, ook van minder bekende eilanden
  • Lokale partners voor de beste prijzen
  • Rondreizen met ervaren, lokale gidsen
  • Op diverse locaties Nederlandssprekende gidsen
  • Focus op kleinschalige accommodaties
  • Altijd 100% maatwerk

Onze Indonesië Specialisten aan het woord

“Indonesië, het land in Azië waar ik het vaakst geweest ben, ik denk zeker 12-13 keer in de afgelopen 20 jaar. Ik voel me er thuis. Omdat ieder eiland zo uniek is zou ik er zeker een aantal combineren tijdens een rondreis. Mijn persoonlijke favorieten zijn Sumatra en Flores. Op Sumatra geniet ik van de jungle geluiden en het fietsen over het platteland en door de lokale dorpjes. De inwoners van Flores zijn zo lief en gastvrij dat ik hier de hele dag met een glimlach van oor tot oor reis en maar blijf zwaaien. Het liefst wissel ik een jungle trekking af met een stadsbezoek en naast een duik in het onderwaterleven slaap ik de volgende dag graag in een guesthouse tussen de rijstvelden. In Indonesië kan het gelukkig allemaal in een reis. Ons VOC verleden maakt dat we een sterke verbinding met de Indonesiërs hebben. Met een paar woordjes Bahasa breekt u het ijs en voor u het weet wordt u uitgenodigd bij mensen thuis. Ik kan niet wachten om weer terug te gaan, hopelijk de volgende reis naar Rajah Ampat en Papua voor een nieuw 'off the beaten’ avontuur.”

Ruud Jansen

Operationeel manager & reisspecialist
"Of je nou met z’n tweeën reist of met het hele gezin, Indonesië heeft alles voor een veelzijdige rondreis. Van ruige natuur tot tropische eilanden en een cultuur die op ieder eiland weer anders is.

Sumatra is de bestemming voor wie van jungle en wildlife houdt. In het regenwoud kun je orang-oetans in het wild spotten, tuben over kronkelende rivieren. Zelfs een verblijf enkel in het noorden bij Bukit Lawang is de moeite waard. Mensen reizen vaak te gehaast door Sumatra, maar het eiland heeft enorm veel te bieden - neem de tijd en ontdek het op je gemak.

Ook Java mag niet ontbreken. Je reist hier deels met de trein, dwars door prachtig landschap – een ervaring op zich. Niet alleen Yogyakarta is leuk, juist de kleinere dorpjes maken je reis extra bijzonder. De Bromo-vulkaan voelt bij zonsopkomst bijna buitenaards. Neem vooral de tijd voor Java, want er is veel te beleven. Indien je tijd over hebt, ga dan naar Karimunjawa: voor velen onbekend, maar een paradijs op korte afstand van Java.

Combineer Sumatra of Java bijvoorbeeld met Lombok. Lombok is het rustigere alternatief voor Bali, met een ruig binnenland, relaxte sfeer, mooie stranden en kleine eilandjes. Vergeet ook de minder bekende Gili-eilanden niet, zoals Gili Asahan.

Wil je nog verder buiten de gebaande paden? Dan zijn Flores en Komodo meer dan een bezoek waard. Flores kent nog weinig toerisme, terwijl Komodo bekend is om de wereldberoemde cruises. Indonesië blijft een bestemming waar je steeds naar terug wilt en eindeloos kunt combineren."

Michel Polak

Reisspecialist Azië
"Indonesië, het land met de vele eilanden en mogelijkheden, biedt een ongekende diversiteit aan landschappen, culturen en avonturen. U kunt voor een eiland kiezen, die nog ver terug in de tijd ligt, zoals Sulawesi, maar ook Java en Bali blijven interessant. Kalimantan, de Molukken of de Komodo eilanden is zeker een uitgebreid bezoek waard. Voor mij is Indonesië, met name Bali een thuishaven waar ik sinds 24 jaar ieder jaar te vinden ben. Als ik er aan denk wordt ik al enthousiast en ik breng dit enthousiasme graag aan u over!"

Sylvia van der Ley

Reisspecialist Azië

Reiservaringen in Indonesië

Bekijk hier een selectie van reiservaringen in Indonesië, geschreven door onze enthousiaste reizigers!

Onze reis door Indonesië was geweldig

10 september 2026
"Onze reis door Indonesië was geweldig. De veelzijdigheid vonden wij, en ook onze kinderen van 8 en 12, heel prettig. De mooie tempels, de onderwaterwereld, de natuur en natuurlijk de Komodo varanen; er was veel moois te ontdekken. Daarnaast ook het actief bezig zijn zoals mountainbiken, raften en surfen, zorgde voor de juiste afwisseling... lees verder >
familie Lansdaal

"We hebben het fantastisch gehad"

24 augustus 2026
We hebben het fantastisch gehad. Alles goed georganiseerd, perfecte accommodaties, chauffeurs, gidsen. Wat hebben we genoten, van het land en de mensen en van het eten. Heerlijk. Dankjulliewel.
Maicol en Sandra

"Prachtige reis over Flores, Komodo en Lombok"

18 augustus 2026
Prachtige reis over Flores, de Komodo-archipel en Lombok. Fijne afwisseling tussen cultuur, natuur , stranden en snorkelen. Genoten van de organisch gevormde rijstterrassen, de geometrische spinnenweb rijstvelden, de authentieke dorpjes, de vulkaanmeren, watervallen, de hobbitgrotten en natuurlijk de Komodovaranen.
Stefan Slabbers

"Alles was tot in de puntjes geregeld"

8 juli 2026
Dank Pangea en met name Michel voor het op korte termijn regelen van een prachtige samengestelde reis door Bali en Lombok. De samenwerking was meer dan uitstekend en daardoor hebben we een onvergetelijke 25-jarig huwelijksreis mogen ervaren. Alles was tot in de puntjes geregeld waardoor we van alle indrukken, ervaringen en accommodaties volledig k... lees verder >
Evert en Helen

"Zeer mooie reis"

26 juni 2026
Zeer mooie reis. Goede afwisseling tussen bezoeken en rust. Door de locale reisorganisatie perfect georganiseerd. Zeer goede support via WhatsApp, zelfs in het weekend.
Peter M

"Opnieuw een reis via Pangea geregeld"

22 juni 2026
Opnieuw een reis via Pangea geregeld en opnieuw zijn we volledig ontzorgd. We hoefden nergens meer aan te denken, alles was tot in de details bedacht en geregeld.
Brian Brouwer

"Het was een geweldige reis"

16 december 2025
De reis was geweldig, een goede balans tussen activiteiten en ontspanning. Bedankt PANGEA Travel!
Anoniem

"Geweldige, authentieke reis"

2 oktober 2025
We hebben een meer dan fantastische reis gehad! Wat is Flores mooi en ongerept. In het oosten nog niet ontdekt door massatoerisme, maar wel al met prima accomodaties. Sylvia heeft goed geluisterd naar onze wensen. Volgende keer weer PANGEA Travel!
Fred de Gier

"Mooie, bijzondere reis"

29 augustus 2025
De vluchten waren goed verzorgd en we waren heel tevreden over de verschillende hotels die voor ons waren geboekt. Java is een mooi eiland en wij vonden het bijzonder rond te lopen in een land waarover een aantal beroemde Nederlandse schrijvers, zoals Couperus, Multatuli en Hella Haasse hebben geschreven. Wij hebben een mooie, bijzondere reis gemaa... lees verder >
Wiola