Gesloten met de Feestdagen | PANGEA Travel
5/12/22Op maandag 25 december en dinsdag 26 december zijn wij gesloten vanwege Kerst.
Vanaf woensdag 27 december 2023 om 09:00 uur staan we weer voor u klaar. Heeft u in de tussentijd vragen of wilt u een reis aanvragen? Maak dan gebruik van ons vragenformulier.
Bent u momenteel met ons op reis en heeft u een vraag? Onze lokale vertegenwoordiging staat graag voor u klaar en kan vanwege het eventuele tijdsverschil vaak sneller handelen dan dat wij kunnen doen. Uiteraard blijven wij voor noodgevallen altijd telefonisch bereikbaar.
Wij wensen iedereen alvast hele fijne Feestdagen en een mooi 2024 toe!
Team | PANGEA Travel
-
PANGEA Travel bestaat 20 jaar!
Vandaag is het dan zover: PANGEA Travel bestaat 20 jaar! Dat betekent dat wij al 20 jaar lang met veel passie reizen naar Afrika en Azië verzorgen. Van individuele rondreizen tot familiereize
lees meer -
Nieuwbrief April/23: betaalbare vliegtickets voor het hoogseizoen
Beste reiziger, Wie na COVID-19 nog heeft gevlogen of alleen al naar de prijzen van vliegtickets heeft gekéken, kan hetzelfde concluderen: vliegen is sinds de pandemie fors duurder
lees meer -
Actueel reisadvies China| China is open voor toeristen
* Laatste update: 06-04-2023 De grenzen van China zijn geopend, reizigers worden van harte welkom geheten. Bekijk hier het actueel reisadvies en lees welke inreisregels er momenteel gelden.
lees meer