Gesloten tijdens Hemelvaart
24/5/22Donderdag 26 mei 2022 is PANGEA Travel gesloten i.v.m. Hemelvaart.
Vanaf vrijdag 27 mei 2022 om 09:00 uur staan we weer voor u klaar. Heeft u in de tussentijd vragen of wilt u een reis aanvragen? Maak dan gebruik van ons vragenformulier.
-
Welke landen zijn weer open? | Update 01-02-2022
*Laatste update: 03-03-2022 ''Wanneer kunnen we weer reizen en welke landen zijn open?'' Dit zijn de meest gestelde vragen van dit moment en hier geven wij graag meer duideli
lees meer -
Actueel reisadvies Japan | Japan is open voor toeristen
* Laatste update: 08-06-2022 Onze lokale partner heeft ons laten weten dat de grenzen van Japan weer open zijn. Er zijn enkele maatregelen opgesteld door de overheid om veilig reizen door
lees meer -
Situatie Sri Lanka - noodtoestand is niet meer van kracht
Laatste update: 31-05-2022 De noodtoestand die op 6 mei werd afgekondigd, vanwege protesten in de hoofdstad Colombo, is komen te vervallen. Daarmee is ook de avondklok niet meer van kracht.
lees meer