KLM's family check-in tijdens de voorjaarsvakantie weer geopend
16/2/17Berichtje van KLM:
In de periode van donderdag 16 februari 2017 tot en met woensdag 1 maart 2017 verwacht Schiphol meer passagiers vanwege de voorjaarsvakantie. Daarom biedt KLM gezinnen met kinderen tot 11 jaar tijdens deze periode de mogelijkheid om gebruik te maken van de Family check-in balies.
De balies zijn dagelijks geopend van 07.00 uur tot 12.00 uur. Het Bluey-logo is terug te vinden op de monitor die hangt boven incheckbalie 6 in Vertrekhal 1, boven incheckbalie 15 in Vertrekhal 2
en boven incheckbalie 9 voor Premium-passagiers, eveneens in Vertrekhal 2. Aan de balies ontvangen alle kinderen een leuke Bluey goody bag.
Kijk voor meer informatie over reizen met kinderen en het Bluey programma op klm.nl.
-
Welke landen zijn weer open? | Update 01-02-2022
*Laatste update: 03-03-2022 ''Wanneer kunnen we weer reizen en welke landen zijn open?'' Dit zijn de meest gestelde vragen van dit moment en hier geven wij graag meer duideli
lees meer -
Actueel reisadvies Japan | Japan is open voor toeristen
* Laatste update: 08-06-2022 Onze lokale partner heeft ons laten weten dat de grenzen van Japan weer open zijn. Er zijn enkele maatregelen opgesteld door de overheid om veilig reizen door
lees meer -
Situatie Sri Lanka - noodtoestand is niet meer van kracht
Laatste update: 31-05-2022 De noodtoestand die op 6 mei werd afgekondigd, vanwege protesten in de hoofdstad Colombo, is komen te vervallen. Daarmee is ook de avondklok niet meer van kracht.
lees meer