PANGEA Travel gesloten met Pinksteren
31/5/22Maandag 6 juni 2022 is PANGEA Travel gesloten i.v.m. Pinksteren.
Vanaf dinsdag 7 juni 2022 om 09:00 uur staan we weer voor u klaar. Heeft u in de tussentijd vragen of wilt u een reis aanvragen? Maak dan gebruik van ons vragenformulier.
Fijne dagen!
PANGEA Travel
-
PANGEA Travel bestaat 20 jaar!
Vandaag is het dan zover: PANGEA Travel bestaat 20 jaar! Dat betekent dat wij al 20 jaar lang met veel passie reizen naar Afrika en Azië verzorgen. Van individuele rondreizen tot familiereize
lees meer -
Dinsdag 5 december sluiten wij om 15:30 uur
In verband met festiviteiten van de Goedheiligman sluiten wij dinsdag 5 december om 15:30 uur kantoor. Woensdag 6 december helpen wij u graag weer verder!
lees meer -
Nieuwsbrief November/23: Taiwan: Een land vol verrassingen!
Beste reiziger, Taiwan is misschien niet de eerste bestemming die in u opkomt bij het plannen van uw volgende reis. Maar mogen we heel even uw tijd vragen om deze unieke bestemming onder d
lees meer